Menu Zamknij

Renowacja pokrycia dachowego obiektu przemysłowego – I etap 1600 m2

Właściciele obiektów przemysłowych ze względu na dużą powierzchnię, decydują się na renowację pokryć dachowych w kilku etapach. Proces ten pozwala na zaplanowanie i rozłożenie w czasie kosztów związanych z koniecznością zabezpieczenia nieszczelnych dachów.

Naszą kolejną realizacją było wykonanie hydroizolacji dachu w systemie SILVER ROOF. W związku z profilem działalności obiektu klient wybrał system opierający się na użyciu płynnej membrany bitumicznej. Trudność zadania polegała na konieczności doszczelnienia świetlików dachowych i koryt odpływowych, które stanowiły główny powód przecieków.

Prace prowadzone były w trzech etapach:

1. Oczyszczenie i przygotowanie podłoża przez zabezpieczenie miejsc newralgicznych przy użyciu włókniny i płynnej membrany bitumicznej.

2. Aplikacja na całej powierzchni membrany bitumicznej Canada Rubber N 500.

3. Aplikacja srebrnej powłoki ochronnej Canada Rubber AL 150.

Efektem pracy było zabezpieczenie przeciekającego dachu z papy, w obszarze, wykazującym się największymi nieszczelnościami. Kolejne etapy prac będą prowadzone sukcesywnie w nadchodzącym czasie. Pierwsze próby szczelności już za nami, powłoka SILVER ROOF zdała je w 100%.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!