Menu Zamknij

System pod płytkowy S 700

Tarasy i balkony narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych przez co są newralgicznymi miejscami w budynkach mieszkalnych. 

Bezproblemowe korzystanie z tarasu czy balkonu uzależnione jest przede wszystkim od zastosowania elastycznej hydroizolacji podpłytkowej.  Oferujemy i polecamy wykorzystanie powłok bitumicznych Canada Rubber – S 700 Guma w płynie.

Membrany bitumiczne Canada Rubber są produktami jednoskładnikowymi, gotowymi do samodzielnej, ręcznej aplikacji. Mają one dużą przyczepność do większości podłoży tj. betonu, metalu, papy czy też materiałów drewnopochodnych (np. płyta OSB). Powstała po aplikacji bezszwowa powłoka, będzie ściśle przylegała do podłoża i przenosiła naprężenia związane z pracą konstrukcji na skutek zmian temperatur.

Dodatkowo należy pamiętać o zastosowaniu wzmocnienia przez wykorzystanie siatek technicznych (GEOTEXTILE 50) w miejscach newralgicznych np. połączenie balkonu ze ścianą. Zatapia się je w hydroizolacji, tworząc ciągłość uszczelnienia zabezpieczając przed penetracją wody w głąb warstw konstrukcyjnych.

Dla lepszej pracy, związanej z montażem płytek, rekomendujemy użycie piasku kwarcowego na membranę, która stworzy warstwę sczepną dla kleju ceramicznego. 

canada rubber s700 podpłytkowy
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!