Menu Zamknij

PO CO ROBIĆ HYDROIZOLACJĘ FUNDAMENTÓW?

Izolacja fundamentów  jest niezbędna do zabezpieczenia podłogi i ściandomu przed przenikaniem wilgoci czy podsiąkaniem wody gruntowej lub opadowej. Poprawny dobór materiałów do wykonania hydroizolacji fundamentów i prawidłowe ich wbudowanie to podstawowy warunek pozwalający na uniknięcie późniejszych problemów z wilgocią.

Hydroizolacja fundamentów – dlaczego jest konieczna?

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo destrukcyjne dla twojego domu mogą być woda i wilgoć.Na działanie wilgoci eksponowane są przede wszystkim elementy budynku osadzone w ziemi. Prawidłowe wykonanie hydroizolacji pozwoli na lata zapewnić solidną ochronę fundamentów. W przeciwnym wypadku, w twoim domu wilgoć szybko pojawi się na ścianach, doprowadzając do rozwoju pleśni i grzybów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hydroizolacji?

Materiały które chcemy zastosować do izolacji fundamentów muszą charakteryzować się bardzo dużą elastycznością, gwarantującą nam mostkowanie rys. Materiał musi mieć odpowiednią przyczepność do podłoża oraz odpowiedni czas schnięcia.  

CANADA RUBBER oferuje niezawodne rozwiązania oparte na masie bitumicznej – produkty S 700  lub na masie poliuretanowo-bitumicznej opartej na zastosowaniu membrany N 1000. Pozwolą one trwale i szczelnie zabezpieczyć te powierzchnie. Produkty te są wytrzymałe na duże zmiany temperaturowe czy przenikanie wilgoci, co potwierdzają liczne badania przeprowadzone w certyfikowanych jednostkach w całej Europie. Produkty tworzące system hydroizolacji fundamentów ochronią Twój budynek przed wilgocią. 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!