Menu Zamknij

Zabezpieczenie tarasu przed przeciekaniem

Produkty Canada Rubber pomogą zabezpieczyć taras i balkon przed przeciekaniem

Szukasz skutecznego rozwiązania na posadzkę na tarasie lub balkonie, które nie tylko będzie atrakcyjnie wyglądać, lecz także zabezpieczy podłoże przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych? Świetnie trafiłeś! CANADA RUBBER w swym asortymencie posiada posadzki żywiczne na tarasy i balkony – dzięki którym możesz zapomnieć o ich przeciekaniu na długie lata! 

Płytki na balkon? To już przeżytek!

Rozwiązania tarasowe CANADA RUBBER  to wykończenie powierzchni balkonu lub tarasu bezspoinowym systemem powłokowym na bazie żywic poliuretanowych. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla powszechnej metody wykończenia balkonów, tarasów przy użyciu płytek ceramicznych. 

Rozwiązanie to łączy w sobie hydroizolację oraz warstwę użytkową i oparte jest na wysokiej jakości, sprawdzonym systemie płynnych membran hydroizolacyjnych CANADA RUBBER.

Najważniejsze zalety systemu tarasowego CANADA RUBBER:

  • powierzchnia bez spoin i połączeń,
  • wysoka jakość i trwałość powłoki,
  • elastyczność i zdolność przenoszenia zarysowań podłoża nawet w ujemnych temperaturach,
  • odporne na działanie promieni słonecznych – nie żółkną pod wpływem negatywnego promieniowania UV,
  • właściwości antypoślizgowe – w zależności od rozwiązania,
  • szybka i prosta aplikacja oraz doskonała przyczepność do podłoża,
  • bezproblemowe w konserwacji i utrzymaniu w czystości.

Membrany poliuretanowe DROOF to bezspoinowy system, łączący w sobie hydroizolację oraz wykończenie balkonu oraz tarasu. Jego zastosowanie eliminuje konieczność ułożenia płytek ceramicznych. Wykorzystanie powłoki DROOF 250 w naprawie przeciekających balkonów / tarasów daje możliwość estetycznego rozwiązania przez zastosowanie barwionych piasków kwarcowych lub płatków dekoracyjnych.

 

Canada Rubber TRANS to system oparty na jednoskładnikowej, transparentnej powłoce poliuretanowej TRANS, przy użyciu którego zabezpieczymy balkon bez konieczności zrywania płytek, które się na nim znajdują.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!