Menu Zamknij

Dachy przemysłowe i mieszkalne

Powłoki hydroizolacyjne Canada Rubber są idealne do pokrywania większości dachów. Koniec zastanawiania się, jak skutecznie naprawić przeciekający dach! Uszczelnij swój dach z papy izolacją natryskową, wybierz produkty z długą żywotnością, niepalnością i bardzo dużą rozciągliwością i powiedz stop przeciekającemu dachowi.

Zimny dach

Obniżenie temperatury dachu, poprawi komfort w pomieszczeniach poniżej jak i również w obiektach przemysłowych, pozwoli ograniczyć koszty związane z klimatyzacją. Nasz produkt ma znaczny wpływ na wspomaganie działania instalacji fotowoltaicznej

Tarasy i balkony

Zabezpieczenie tarasu przed przeciekaniem jeszcze nigdy nie było tak proste. Produkty Canada Rubber, jak płynne membrany bitumiczne i poliuretanowe, można z powodzeniem stosować jako warstwę hydroizolacyjną na balkonach, tarasach i patiach.

Wnętrza

Produkty Canada Rubber to gwarancja 100% bezpieczeństwa. W swym asortymencie oferujemy także produkty, które nie posiadają żadnych łatwopalnych substancji i rozpuszczalników, dzięki czemu idealnie nadają się do izolacji wewnątrz budynków.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!