Menu Zamknij
previous arrow
next arrow
Slider

Canada Rubber Polska - innowacyjne rozwiązania w zakresie hydroizolacji oraz izolacji natryskowej budynków, tarasów i balkonów.

Firma Canada Rubber dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie hydroizolacji budynków. Naszą domeną są powłoki przeciwwodnezabezpieczenia hydroizolacyjne. Nasza specjalizacja to izolacje natryskowe dachówuszczelnienie dachu, naprawa przeciekającego dachu z papy –  a także hydroizolacje balkonu i tarasu. Jeżeli więc zastanawiasz się jak naprawić przeciekający dach, jak wygląda naprawa dachu z papy, oraz  izolacja tarasu i balkonu, czy jakie izolacje natryskowe są najlepsze to jesteś w idealnym miejscu. Oferowana przez nas technologia charakteryzuje się najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi.

Poznaj nasze produkty

Najwyższa jakość i najlepszy standard wykonania to synonim produktów oferowanych przez Canada Rubber Polska. Od 2010 roku jesteśmy najlepszą odpowiedzią na pytania o to, jak naprawić przeciekający dach, jak odpowiednio zabezpieczyć taras przed przeciekaniem, jak uszczelnić dach z papy, czy jakie izolacje natryskowe są najlepsze. To sprawia, że nasze produkty cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów posiadających hale produkcyjne czy duże obiekty komercyjne. Dzięki łatwej i szybkiej aplikacji istnieje możliwość wykonania membrany na powierzchni ok. 1000 m dziennie!

Hydroizolacje

1
Hydroizolacja balkonów
Hydroizolacja balkonów
2
Hydroizolacja pomieszczeń garażowych i warsztatowych
Hydroizolacja pomieszczeń garażowych i warsztatowych
3
Hydroizolacja tarasów
Hydroizolacja tarasów
4
Hydroizolacja fundamentów
Hydroizolacja fundamentów
5
Hydroizolacja pomieszczeń mokrych
Hydroizolacja pomieszczeń mokrych
6
Hydroizolacja zbiorników wodnych
Hydroizolacja zbiorników wodnych
7
System poliuretanowy FLASH 250
System poliuretanowy FLASH 250
8
Hydroizolacja dachów zielonych / balastowych
Hydroizolacja dachów zielonych / balastowych
9
System bitumiczny SILVER ROOF
System bitumiczny SILVER ROOF
10
Zabezpieczenie detali dachowych
Zabezpieczenie detali dachowych

Zastosowanie naszych produktów

Dachy

Powłoki hydroizolacyjne Canada Rubber są idealne do pokrywania większości dachów. Koniec zastanawiania się, jak skutecznie naprawić przeciekający dach! Uszczelnij swój dach z papy izolacją natryskową, wybierz produkty z długą żywotnością, niepalnością i bardzo dużą rozciągliwością i powiedz stop przeciekającemu dachowi.

Tarasy i balkony

Zabezpieczenie tarasu przed przeciekaniem jeszcze nigdy nie było tak proste. Produkty Canada Rubber, jak np. izolacje natryskowe, można z powodzeniem stosować jako warstwę hydroizolacyjną na balkonach, tarasach i patiach.

Fundamenty

Przeciwwodne i przeciwwilgociowe zabezpieczenie fundamentów sprawi, że dom będzie nam służyć nam przez wiele lat. Produkty Canada Rubber idealnie sprawdzą się w tego typu zadaniach.

Wnętrza

Produkty Canada Rubber to gwarancja 100% bezpieczeństwa. Nie posiadają żadnych łatwopalnych substancji i rozpuszczalników, dzięki czemu idealnie nadają się do izolacji wewnątrz budynków.

Technologia

Technologia, którą oferujemy, nie posiada spoin, dzięki czemu materiał pracuje razem z podłożem nie powodując żadnych rozszczelnień. Elastyczność naszych produktów sprawia, że nawet na mocno pracującym podłożu, materiał zachowuje wszystkie swoje parametry. Aplikacja naszych materiałów może odbywać się zarówno ręcznie, poprzez pędzle lub wałki, bądź natryskowo za pomocą specjalnych agregatów. Materiał jest dostępny dla firm, jak i dla klienta indywidualnego, dlatego każdy, nawet nie posiadający wiedzy budowlanej, może samodzielnie uszczelnić wybrane powierzchnie.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!